funkcijos

Vairuotojų identifikacija

Vairuotojo identifikavimo sistema susidedanti iš RFID pagrindu veikiančios kortelės ir skaitytuvo“. Vairuotojai turi korteles su unikaliais ID numeriais. Perbraukus kortele per skaitytuvą, šis išsiunčia signalą į GPS stebėjimo įrenginį.

Kuro bako apsauga

Integravus bako kamščio apsaugą galima kontroliuoti transporto priemonės bako atidarymus serveryje, matyti apie tai įvairias ataskaitas bei gauti pranešimus el.paštu.

Nuotolinis durų rakinimas

Nuotoliniu būdu užgesinus degimą, vairuotojas neturės galimybės užvesti transporto priemonės tol, kol nuotoliniu būdu jo neįjungsite

Vaizdo kameros transportui

Tai vaizdo stebėjimo sistema su mobiliu įrašymo įrenginiu (MDVR). Tinka tiek 12V DC, tiek ir 24 V DC transportu

Transporto priemonės lokacija

Matykite ir kontroliuokite savo transporto priemones iš bet kurios pasaulio vietos realiu laiku.

Vizualinė maršruto peržiūra

Vizualiai matykite savo transporto priemonės nuvažiuotą kelią.

Įvairios ataskaitos

Atsisiųskite reikalingas ataskaitas apie greitį, nuvažiuotą atstumą, aplankytas vietas, svarbius įvykius (greičio viršijimas, įtampo praradimas ir kt.), sustojimo laiką, stovėjimo vietas ir daug kitų.

Geozonų nustatymas

Apsibrėžkite Jums svarbias geozonas, į kurias įvažiavus/išvažiavus transporto priemonei būsite informuoti.

Nuotolinis variklio gesinimas

Esant reikalui išjunkite transporto priemonės variklį vieno mygtuko paspaudimu.

Rezervinis maitinimo šaltinis

Rezervinio maitinimo šaltinio dėka net atjungus įtampą, matykite savo transporto priemonės buvimo vietą dar keturias valandas.

SOS pagalbos mygtukas

Būkite informuoti apie Jūsų vairuotojui iškilusi pavojų.

Kuro kontrolė

GPS telemetrinis įrenginys renka duomenis apie kuro kiekį ir sąnaudas iš transporto priemonės borto kompiuterio (per CAN liniją) arba iš kuro zondo, kuris įmontuojamas į degalų baką. Kuro lygio ir sąnaudų informacija leidžia užkirsti kelią degalų vagystėms.

POI sąrašas

Lankytinų vietų sąrašas (POI), kurį nustačius visada žinokite ar vairuotojas aplankė visas suplanuotas vietas (pvz. klientus, siuntų gavėjus, išsikrovimo vietas ar pan.) ir kiek laiko užtruko.

ECO green driving

Kontroliuokite tikslingą ir ekonomišką savo transporto priemonės valdymą ir būkite informuoti apie netvarkingą vairavimą.

Street View funkcija

Šios funkcijos pagalba matykite konkrečios vietovės, kurioj yra Jūsų transporto priemonė, nuotrauką.

Mechanizmų darbo kontrolė

Kontroliuokite įvairių mechanizmų, siurblių, keltuvų, įvairių kitų įrengimų, tiek mobilių tiek judančių, darbą. Pvz kiek kartų savivartis išvertė birias medžiagas, kiek laiko ir kurioje vietoje buvo įjungtas betonvežio mechanizmas, žemės ūkio technikos padargai ir pan.