Sprendimai

Sunkusis transportas

GPS sistema naudinga tiek krovininėms transporto priemonėms, vilkikams, mikroautobusams, tiek ir keleiviniam transportui. Geozonų funkcijos pagalba žinosite kada transporto priemonė atvyko į apibrėžtą ir užvardintą teritoriją, kiek laiko ten praleido ir kada išvyko. Nustačius lankytinų vietų (krovinių pakrovimo/iškrovimo, keleivių paėmimo/išleidimo, siuntų pristatymo ir pan.) sąrašą, matysite ar visos reikiamos vietos buvo aplankytos. Taip pat galėsite matyti kilometražo, kelionių, stovėjimų ir kitas ataskaitas.

Lengvieji automobiliai

GPS transporto kontrolės sistema sėkmingai naudojasi transporto priemonių nuomos, taksi įmonės, o taip pat ir privatūs asmenys. Kaip taisyklė, šių transporto priemonių savininkus domina greičio viršijimo, staigaus stabdymo/pagreičio bei kitos Green Driving ataskaitos, o taip pat geozonų funkcija, padedanti kontroliuoti darbuotojų, besinaudojančių įmonės mašinomis, piktnaudžiavimą. Gera prevencinė priemonė nuo nemokių transporto priemonės nuomininkų yra mašinos variklio blokavimas nuotoliniu būdu.

Žemės ūkio technika

Ūkininkai – dažni mūsų klientai. Jie džiaugiasi, galėdami kontroliuoti savo traktorius, kombainus, savaeigius krautuvus, purkštuvus, smulkintuvus ir kitą techniką. Vizualinės judėjimo ataskaitos pagalba jie gali matyti detaliai suartus žemės plotus, taip pat gauti ataskaitą apie transporto priemonės stovėjimo laiką įjungtu varikliu, taip išvengiant vairuotojų piktnaudžiavimo dėl atidirbtų moto valandų. Taip pat telemetrinis įrenginys yra puiki apsaugos priemonė nuo vagystės.

Motociklai, keturračiai

Šios rūšies transporto priemonių savininkams paprastai svarbu žinoti, kur jų transporto priemonė yra ir gauti informaciją, jeigu tam tikru metu užvedamas variklis arba transporto priemonė, t.y. motociklas, yra pradedamas tempti.

Statybinis transportas

Tai buldozeriai, krautuvai, greideriai, kelių tiesimo mašinos, betonvežiai ir kita technika, kurios savininkams svarbu žinoti jos buvimo vietą, darbo laiką, o taip pat kontroliuoti šios technikos įvairių mechanizmų darbo laiką, gauti ataskaitas apie tai, pvz. kada, kur ir kiek laiko buvo pakeltas keltuvo ar betonvežio mechanizmas ir pan.

Kita technika

GPS transporto apskaitos ir kontrolės sistema gali būti taikoma didžiajai daliai transporto priemonių, pradedant, bet nebaigiant įvairia miško darbų, komunalinio ūkio technika, jūrų transportu. Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums tinkamą sprendimą.